Już ponad 20 lat zajmujemy sie drukiem i gadżetami reklamowymi.

Jesteśmy firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem związanym z upominkami reklamowymi. Produkcja i druk gadżetów reklamowych to po pierwsze pasja umożliwiająca samorealizację dopiero później proza codziennego życia. Obecnie naszą podstawową działalnością jest produkcja, import i znakowanie artykułów reklamowych. Obsługujemy przede wszystkim Agencje Reklamowe i pośredników w sprzedaży personalizowanych, znakowanych szeroko rozumianych gadżetów reklamowych. Korzystając z dobrodziejstwa internetu pragniemy otworzyć się na bardzo duży rynek odbiorców indywidualnych oraz firm chcących zwiększyć rozpoznawalność swojej marki, wzmocnić pozycję na coraz trudniejszym rynku. Lata doświadczeń z wymagającymi klientami określiły kierunki dalszego rozwoju firmy przez lepsze dostosowanie oferty, zwiększenie parku maszynowego oraz agresywną politykę cenową umożliwiającą konkurowanie z największymi tej branży.

 

Oddajemy w Państwa ręce doświadczenie w handlu jak i produkcji gadżetów na gigantycznym i bezkonkurencyjnym ryku chińskim. Umiejętności w znakowaniu, drukowaniu wszelkiego rodzaju artykułów. Ciągle rozwijany park maszynowy jak i wiedzę zdobywaną przez lata nieustannie zmieniającego się rynku gadżetów reklamowych.

 

Nie jesteśmy kolejnym pośrednikiem. Jako nieliczni w kraju posiadamy wszystkie popularne techniki zdobienia, znakowania. Różnorodny park technologiczno maszynowy pozwala na szybką tanią realizację zleceń. Zgrany zespół firmy potrafi wyprodukować wysokiej jakości artykuły reklamowe od lizaka przez torbę, długopis, koszulkę po notes magnetycznym i tysiące innych. Dział Techniki Znakowania wypełniliśmy tyko tymi które używamy na codzień w naszej firmie. Oczywiście planujemy ciągłe uzupełnianie tego działu zgodnie z panującymi trendami w branży gadżetów reklamowych. 

IMPORT
PRODUKCJA
DRUK
SPRZEDAŻ
PAPIEROWE24.pl       SOFCIKI.pl        CDRUK.pl       LIZUSEK.pl          należą do  COMPLEX DRUK                                                               copyright 2020 COMPLEX DRUK